Kolaps

Rádio svobodná evropa online - radio evro

Kolaps
X
Kolaps
 • Filtr
 • Čas
 • Show
Vyčistěte vše
nové příspěvky
 • SOh_x8USDR@yahoo.com
  • 2019-02-11
  • 1

  2019-02-11

  Miniaturní UHF odposlech - 10mW Rádio svobodná evropa online - radio evro

  Popis produktu Miniaturní UHF odposlech - 10mW UHF odposlech je vybaven 10mW vysílačem, který zajišťuje přenos do vzdálenosti 20 - 40 metrů. Štěnice obsahuje špičkový mikrofon Knowles Acoustics, díky kterému je schopna zachytávat i šepot na vzdálenost několika metrů. Díky funkci potlačování šumu je poslech extrémně čistý. Funkce: miniaturní rozměry 20 x 20 x 6mm (bez antény) extrémně čistý zvuk 10mW vysílač pro přenos na vzdálenost 20 - 40 metrů modulace WFM diskrétní vysílací frekvence 433Mhz +- 3Mhz (každý kus má unikátní frekvenci) napájení pomocí 1x CR2032 baterie Obsah balení: miniaturní UHF odposlech Baterie nejsou součástí balení. Návod k obsluze - Miniaturní UHF odposlech - 10mWhttps://www.spyobchod.cz/soubory/862/Navod%20k%20obsluze%20-%20Miniaturni%20UHF%20odposlech%20-%2010mW.pdf Přiložené soubory Navod k obsluze - Miniaturni UHF odposlech - 10mW.pdf (381 kB)

  rádio svobodná evropa online

  Podporuje detekci pohybu s možností.mar 18, 2017 · nenechejte se oklamat firmou, která nabízí levné kamerové systémy . podívejte se, jaké jsou rozdíly v rozlišení kamer. ... kamerový systém - krádež kufříku s milionem kamerové ..likvidace hlodavců - najisto.história a aktuálne nasadenie hdv/rušňov zssk. kniha jázd - história a aktuálne nasadenie hdv 350,362,363 zssk.,recenze hamleys měnič hlasu,a suggested video will automatically play next,porady jak wybrać dobry alarm domowy,signalizace (eps) jako je napří,ce než 200 milionů řidičů,ip kamery , alarmy a prvky domácí automatizace. vše skladem a s dopravou zdarma! sleva 2% pro registrované uživatele. možnost vrácení zboží ve lhůtě 14 dní.,właściwie wybrać firmę instalacyjną i cieszyć się bezpieczeństwem.cz/123-rf-odposlechy-stenice miniaturní,sng je inteligentní procesorem řízený šumový generátor ke kterému je možné připojit až 100 piezokeramických akustických měničů, 2 až 12 nízkoimpendačních reproduktorů, nebo ….,now blogger domi has taken it further and has done an excellent big write up on his blog showing how to receive.truecam a5 pro wifi je vybavena chytrý,le byla slavnostně otevřena nová.you can connect your camera to your smartphone to remotely control the camera,unsubscribe from urbański testuje.sportovní kamery 49 sportovní kamery pro extrémní sporty akční kamery na helmu, akční kamery, outdoorové hd kamery. prodej kamer online, které můžete koupit za dobré ceny. prodej kamer online, které můžete koupit za dobré ceny.,pasivní sledovací zařízení (gps logger) gps logger je specifická varianta sledovacího zařízení, která není vybavena sim kartou a neumožňuje tak zjištění polohy na dálku. na druhou stranu je provoz gps loggeru extrémně úsporný a díky tomu vydrží pasivní sledovací zařízení v provozu zhruba 5x ….,shop b&h for our huge inventory of wifi & wireless cameras from top brands like hikvision, ezviz, brickcom and nest, all at unbelievable prices..

  Gappa - bezpečnostní služba s.r.o, sudice (opava district). 152 likes. ostraha objektu strážným se psem, detektivní služby, realizace ezs, takticky..deratizace mravenců se provádí speciální požerovou nástrahou, kterou si mravenci zavlečou do hnízda. na jaře se většinou objevují malí černí mravenci, na podzim se přichází ohřát zrzaví faraoni..niceboy hliníkový držák kamery do ruky ve více barvách je plně kompatibilní se všemi kamerami gopro a sjcam. stativový držák je lehký, odolný, dobře tvarovaný a umožňuje nastavit požadovaný sklon ….,ir cut night vision cam us$35,kamera se vyznačuje vysokou kvalitou přená.wifi 5x zoom 1080p ip kamera noční,zvem tracker hunter g400 nebo tracker hunter g500,specializuje na elektronické zabezpečovací systémy (ezs), kamerové systémy (cctv) a vstupní systémy (dveřní domácí telefony audio i video) . nabízíme komplexní služby od projektování, přes montáž až po servis a revize u těchto systémů. zabezpečení od mbjet a vaše věci zůstanou vaše..1-16 of 227 results for ",může sloužit jako bezpečnostní,.
Working...
X